Globus Mu Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Globus Mu Forum

Globus Mu Online Official Forum
 
Globus Mu Website  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 DISCONNECTED... !

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Allanon
User
User



Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011

DISCONNECTED... !  Empty
ПисанеЗаглавие: DISCONNECTED... !    DISCONNECTED... !  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 11:46 am

Незнам дали при някой го има това, но аз от 1 ден немога да играя. След като се логна ме държи не повече от 20 - 30 секунди и след това ... Disconnect... и така цял ден ... ако някои може да помогне ... С новия клиент съм... свалих го и от 2-та линка ... ефекта е същия... No
Върнете се в началото Go down
Coolio
Owner
Owner



Брой мнения : 211
Reputation : 14
Join date : 11.08.2008
Age : 33

DISCONNECTED... !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DISCONNECTED... !    DISCONNECTED... !  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 12:34 pm

Allanon написа:
Незнам дали при някой го има това, но аз от 1 ден немога да играя. След като се логна ме държи не повече от 20 - 30 секунди и след това ... Disconnect... и така цял ден ... ако някои може да помогне ... С новия клиент съм... свалих го и от 2-та линка ... ефекта е същия... No
така ако ми кажеш име на герой ще мога да ти помогна
Върнете се в началото Go down
http://globusmu.all-up.com
Allanon
User
User



Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011

DISCONNECTED... !  Empty
ПисанеЗаглавие: re...   DISCONNECTED... !  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 12:37 pm

Drake ... mersi mnogo
imam i drugo acc no ne sam go probval
s nego neznam dali shte imam problemi
drugiq geroi s koito igraq e Mutare ... no s nego neznam dali shte imam problemi....
Върнете се в началото Go down
Coolio
Owner
Owner



Брой мнения : 211
Reputation : 14
Join date : 11.08.2008
Age : 33

DISCONNECTED... !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DISCONNECTED... !    DISCONNECTED... !  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 12:43 pm

Allanon написа:
Drake ... mersi mnogo
imam i drugo acc no ne sam go probval
s nego neznam dali shte imam problemi
drugiq geroi s koito igraq e Mutare ... no s nego neznam dali shte imam problemi....
1.Пиши на кирилица!
2.Пробвай с другите герой и ми кажи дали имаш проблем с тях!
Върнете се в началото Go down
http://globusmu.all-up.com
Allanon
User
User



Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011

DISCONNECTED... !  Empty
ПисанеЗаглавие: re...   DISCONNECTED... !  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 1:12 pm

Извинявам се за латиницата ... работя с доста ПЦ-та не не гледам каде как е нагласено....
С другия ацц: Mutare нямам този проблем.
Върнете се в началото Go down
BlazzeR
User
User



Брой мнения : 8
Reputation : -2
Join date : 29.07.2011
Age : 33
Местожителство : Vratsa

DISCONNECTED... !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DISCONNECTED... !    DISCONNECTED... !  Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 3:42 pm

Allanon написа:
Незнам дали при някой го има това, но аз от 1 ден немога да играя. След като се логна ме държи не повече от 20 - 30 секунди и след това ... Disconnect... и така цял ден ... ако някои може да помогне ... С новия клиент съм... свалих го и от 2-та линка ... ефекта е същия... No
и при мене е същия проблем 20 30 секунди и дроп трябва да влизам поне 30 пъти докато се оправи
Върнете се в началото Go down
Allanon
User
User



Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011

DISCONNECTED... !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DISCONNECTED... !    DISCONNECTED... !  Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 9:49 am

При мен го отстраниха този проблем доста бързо.
Големи благодарности на админа What a Face
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





DISCONNECTED... !  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DISCONNECTED... !    DISCONNECTED... !  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
DISCONNECTED... !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» DISCONNECTED !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Globus Mu Forum :: Globus Mu :: Проблеми-
Идете на: