Globus Mu Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Globus Mu Forum

Globus Mu Online Official Forum
 
Globus Mu Website  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 problem s noviq klient.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
S1andio
User
User



Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 22.08.2011

problem s noviq klient. Empty
ПисанеЗаглавие: problem s noviq klient.   problem s noviq klient. Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 8:35 pm

e pisna mi da me izfarlq samo kato natisna f11 i mi pisna da si restartiram PC-to zashtoto klienta e do tolkova bugnat che dori otkazva da startira kakvoto i da e MAIN.exe sled kato crashne (i ne nqma da spra da polzvam f11 zashtoto mi vurshi idealna rabota)
Върнете се в началото Go down
ShadowWar
User
User
ShadowWar


Брой мнения : 107
Reputation : 2
Join date : 16.08.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

problem s noviq klient. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: problem s noviq klient.   problem s noviq klient. Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 3:31 am

1. Започни да пишеш на кирилица!
2. Не клиента, ами мозъка ти е бъгнат! И го говоря сериозно! Защо другите нямат такива проблеми? Да беше писал ЛС на админа, да беше качил една снимка а-у?
Върнете се в началото Go down
Coolio
Owner
Owner



Брой мнения : 211
Reputation : 14
Join date : 11.08.2008
Age : 33

problem s noviq klient. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: problem s noviq klient.   problem s noviq klient. Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 4:31 am

S1andio написа:
e pisna mi da me izfarlq samo kato natisna f11 i mi pisna da si restartiram PC-to zashtoto klienta e do tolkova bugnat che dori otkazva da startira kakvoto i da e MAIN.exe sled kato crashne (i ne nqma da spra da polzvam f11 zashtoto mi vurshi idealna rabota)
1.ПИШИ НА КИРИЛИЦА!
2.Докато не спреш за използваш F11 ще те изхвърля обясних че това е защита против АФК и че клиента не е бъгнат!(и като не спреш да ползваш F11 и да оставаш афк си е лично твой проблем)
Върнете се в началото Go down
http://globusmu.all-up.com
S1andio
User
User



Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 22.08.2011

problem s noviq klient. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: problem s noviq klient.   problem s noviq klient. Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 3:38 pm

така.... проблема бил с ф11 така ли ?
сега след като изтеглих версията от ДОКС а не тази от ДАТА която беше преди това... (поради проблема с 255 за вход през портала за арената НО ТОВА Е В ДРУГА ТЕМА)... играта вече ми се самоизключва просто като вляза в нея дори и без пуснат уиндоу мод...
ноооо съм убеден чеее... това просто не е от клиента а аз съм някакъв некадърен идиот които незнае какво прави и си го изключвам сам...
Върнете се в началото Go down
ShadowWar
User
User
ShadowWar


Брой мнения : 107
Reputation : 2
Join date : 16.08.2009
Age : 29
Местожителство : Бургас

problem s noviq klient. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: problem s noviq klient.   problem s noviq klient. Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:11 pm

Близо си! Проблемът е от теб, а не от клиента, защото ти си единственият с такъв проблем! Аз без проблем си ползвам F11...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





problem s noviq klient. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: problem s noviq klient.   problem s noviq klient. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
problem s noviq klient.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Stone problem.
» client crash problem

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Globus Mu Forum :: Globus Mu :: Проблеми-
Идете на: