Globus Mu Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Globus Mu Forum

Globus Mu Online Official Forum
 
Globus Mu Website  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложения за повече точки на MG

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
BlazzeR
User
User



Брой мнения : 8
Reputation : -2
Join date : 29.07.2011
Age : 33
Местожителство : Vratsa

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 8:16 am

предлагам на MG-то на рес да дава по 400 точки а не 350 защото е доста слабо silent
Върнете се в началото Go down
DarkStorm
User
User



Брой мнения : 94
Reputation : 8
Join date : 18.08.2009

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 8:20 am

При тези макс ресове е напълно безмислено според мене.Ако бяха макс ресовете 60-70 да но така е доста тъпо...И как мг-то ще е слабо изобщо не съм съгласен не си попаднал на някое мг което знае как да си сложи стаца да видиш дали е слабо.
Върнете се в началото Go down
IRON_MAN
User
User



Брой мнения : 2
Reputation : -1
Join date : 23.07.2011

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 8:22 am

аз съм сагласен да му се вдигнат точките сравнение с другите е по слабичко +1
Върнете се в началото Go down
BlazzeR
User
User



Брой мнения : 8
Reputation : -2
Join date : 29.07.2011
Age : 33
Местожителство : Vratsa

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 8:25 am

няма значение как слагаш точките мг то е доста слаб герои затова дадох предложението
Върнете се в началото Go down
DarkStorm
User
User



Брой мнения : 94
Reputation : 8
Join date : 18.08.2009

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 8:30 am

Как така да няма значение как му слагаш точките?
Върнете се в началото Go down
BlazzeR
User
User



Брой мнения : 8
Reputation : -2
Join date : 29.07.2011
Age : 33
Местожителство : Vratsa

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 8:37 am

мг то както казах е много слаб герои админите би трябвало даго знаят ако си играел с мг ще разбереш колко е слабо на тази версия ....
Върнете се в началото Go down
DarkStorm
User
User



Брой мнения : 94
Reputation : 8
Join date : 18.08.2009

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 8:46 am

За съжаляние съм играл с мг...и тези който са играли с мен знаят колко НЕ е слабо мг-то и всичко зависи от стаца,така че не ми говори някакви глупости,че е било слабо.Какво искаш да направат админите в този случай?Да кажат да прав си неможеш да си нацъкаш стаца и трябва да дигнем точките за рес.Пък и и играта е в ранен стадий не сте по 50-60 реса да се оплакваш.
Върнете се в началото Go down
BlazzeR
User
User



Брой мнения : 8
Reputation : -2
Join date : 29.07.2011
Age : 33
Местожителство : Vratsa

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:28 am

не ми говори това са 50 точки на рес апък в истинските хард сървери винага мг то има повече точки на рес така и трябва да е
Върнете се в началото Go down
Coolio
Owner
Owner



Брой мнения : 211
Reputation : 14
Join date : 11.08.2008
Age : 33

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 9:52 am

Тази тема не е за караници а да си кажете мнението.
Върнете се в началото Go down
http://globusmu.all-up.com
DarkStorm
User
User



Брой мнения : 94
Reputation : 8
Join date : 18.08.2009

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 2:38 pm

@BlazzeR нещо караш ли ми се? lol! Няма какво повече да ти кажа сичко си зависи от играча.По това какво мислиш за мг-то за 50точки повече ми става ясно какъв играч си...

@Coolio аз неспоря във всеки мой коментар пояснявам защо така трябва да е но явно момчето неможе да се поясни като хората и накрая му кипна и ми се скара.Така е като си нямат ни най-малка представа от играта точките ше им пречат.Ммочето сигурно още рес няма почва да се оплаква че зима мг-то малко точки има ли смисъл да споря с такъв играч?
Върнете се в началото Go down
IRON_MAN
User
User



Брой мнения : 2
Reputation : -1
Join date : 23.07.2011

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:31 am

DarkStorm тъп ли си?Не неми отговаряи то се вижда!Човека ти каза само мненията да си пишат хората защо продължаваш да пишеш?На такива им казват спамери!Прав не прав млакни!
Върнете се в началото Go down
DIEL
User
User
DIEL


Брой мнения : 50
Reputation : 0
Join date : 24.07.2009

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 11:11 am

Аз съм твърдо за мнението на дарксторма ;) един играч първо трябва да се научи да играе след това да говори за статс блаззер това не ти е фън сървъра който си играл преди, а ти си намерил с кой човек точно да спориш.
Върнете се в началото Go down
DarkStorm
User
User



Брой мнения : 94
Reputation : 8
Join date : 18.08.2009

Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:20 pm

IRON_MAN написа:
DarkStorm тъп ли си?Не неми отговаряи то се вижда!Човека ти каза само мненията да си пишат хората защо продължаваш да пишеш?На такива им казват спамери!Прав не прав млакни!

OFFтопик...
Аз да съм тъп?Да видя едно мое мнение където да не ми е пояснено защо пиша коментара аз маи вярно съм тъп където съм тръгнал да обяснявам на неуки разни работи.Правете квото искате жалко е да се оплаквате че точките са ви малко при положение,че сиг сте 1 макс 2 реса,а може би и рес нямате...После аз съм бил тъп.@DIEL го каза "един играч първо трябва да се научи да играе" аз като гледам нито сте се научили да играете,нито сте се научили да държите приличен тон из форумите.А принципно Coolio ако ви се върже и ви дигне точките искам да видя след това каква ще е причината че сте слаби с мг-тата малко са ви 50 точки и е искате 100ли?

@IRON_MAN като гледам не аз съм тъпия.Айде поясни защо искаш да бъдат дигнати точките за рес на мг-тата защото не мойто мнение е от рода "напълно съм съгласен" и до там.Виж DIEL е написал същото,че е съгласен с мойто мнение,но е и пояснил защо е против да се дигат точките.И ако има някакви други такива спамерски мнения се обръщай на лично към мен защото като гледам не аз спамя из темата кой бил тъп и кой не.Напиши ми като станеш 200реса и ше ти кажа няколко стаца да видиме дали мг-то е слабо.На такива като вас им викам играчи без покритие знаете само да се оплаквате и да ревете за щяло и нещяло.Сега това ше ви е проблема тея 50 точки,а после какво ще ви е?

Айде GL на всички който играте в сървъра и моляви непочвайте мг защото така като гледам колко малко им дава на рес са МНОГО СЛАБИ lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения за повече точки на MG Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за повече точки на MG   Предложения за повече точки на MG Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложения за повече точки на MG
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Globus Mu Forum :: Globus Mu :: Предложения-
Идете на: