Globus Mu Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Globus Mu Forum

Globus Mu Online Official Forum
 
Globus Mu Website  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложения за сайта

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Game
User
User
Game


Брой мнения : 20
Reputation : 5
Join date : 18.07.2011
Age : 34
Местожителство : Пазарджик

Предложения за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения за сайта   Предложения за сайта Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 10:31 am

Предлагам в класацията на сайта, играчите, които са Online в момента, да бъдат подреждани по рес и левел, за да е по прегледно.
Върнете се в началото Go down
Game
User
User
Game


Брой мнения : 20
Reputation : 5
Join date : 18.07.2011
Age : 34
Местожителство : Пазарджик

Предложения за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за сайта   Предложения за сайта Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 10:15 am

Не знам какво стана, но сайта с всеки изминал ден става все по-бавен... В началото се бавеше само в Банката, а сега почти навсякъде... Не се търпи.
Върнете се в началото Go down
KoRaVoBK
User
User
KoRaVoBK


Брой мнения : 79
Reputation : 2
Join date : 15.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

Предложения за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за сайта   Предложения за сайта Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:10 pm

Проблема не е само в сайта ами в самия сървър, аз не виждам чесно смисъл да се играе... 1 че сайта скриптовете трябва да се пооправят друго, че сървъра от към дупки и чудовижа се нуждае от оправяне... Идея за това кой може да му оправи сървъра и може да им се има доверие са няколко хора, но едва ли някои от тях би се навил да му помогне, но все пак ще ги кажа...
DarkStorm
jojo
Exodia^
LordEvil
dechi
Ако успее да навие 1 от тях да му помогнат то, той ще има голяма упора от тяхна страна и сървъра му ще потръгне всеки 1 от тях знае какво прави и се е доказал през годините... Съвета ми е да се опита да навие някой от тях и да си оправи сървъра и мисля, че ако навие някой от тези хора ще е добре да се ресне сървъра и да се поче 1 добре оформен сървър от начало, а не оправяне в последствие и да се стигне до сегашното положение. Лично аз не виждам смисъл да играя в сегашното подобие на сървър и скоро ще останете и без мене + няколко играчи... Мога да викна много хора но няма как да го направя в това подобие на сървър и после да ми мрънкат че съм ги преебал по този начин...

Edit: И ако смяташ, че с Рес на сървъра ще изгониш хората... Не Знам но дали ще изгубиш много при 7-8 онлине No те скоро и толкова няма да останат де confused
Върнете се в началото Go down
Game
User
User
Game


Брой мнения : 20
Reputation : 5
Join date : 18.07.2011
Age : 34
Местожителство : Пазарджик

Предложения за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за сайта   Предложения за сайта Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:59 pm

Съгласен съм, че трябва да се барнат спотовете, но чак до рес не трябва да се стига! Все пак тези, които сме играли до сега сме дигали на по-кофти спотове, а не по-добри.

Но темата е за сайта все пак...
Върнете се в началото Go down
Coolio
Owner
Owner



Брой мнения : 211
Reputation : 14
Join date : 11.08.2008
Age : 33

Предложения за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за сайта   Предложения за сайта Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 6:11 pm

спотовете ще ги оправя другата седмица че тази съм мн зает
Върнете се в началото Go down
http://globusmu.all-up.com
Sponsored content





Предложения за сайта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за сайта   Предложения за сайта Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложения за сайта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Globus Mu Forum :: Globus Mu :: Предложения-
Идете на: