Globus Mu Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Globus Mu Forum

Globus Mu Online Official Forum
 
Globus Mu Website  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 проблем с клиента

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
NicSampson
User
User



Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 17.07.2011

проблем с клиента Empty
ПисанеЗаглавие: проблем с клиента   проблем с клиента Icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 1:08 pm

не знам при другите дали е така , но при мен след като разархивирам клиента 1/2 дена след това клиента ми се бъгва, тоест показва , че не може да отвори някакъв файл (Slash.Exe) ако някой знае от какво може да е проблема да пише по темата :)
Върнете се в началото Go down
Coolio
Owner
Owner



Брой мнения : 211
Reputation : 14
Join date : 11.08.2008
Age : 33

проблем с клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с клиента   проблем с клиента Icon_minitimeСъб Юли 23, 2011 1:22 pm

Това е защото триеш една папка на име splash.Казвам ви от сега не триите нищо от клиента иначе няма да можете да играете!
Върнете се в началото Go down
http://globusmu.all-up.com
CRASH
User
User



Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 24.07.2011

проблем с клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с клиента   проблем с клиента Icon_minitimeНед Юли 24, 2011 8:41 pm

И аз имам проблем с клиента като избера сърварa от лънчера и дам рън и почват да ми премигат иконите в папката и след това спират и не ми се стартира играта някаква идея как да го оправя?
Върнете се в началото Go down
CRASH
User
User



Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 24.07.2011

проблем с клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с клиента   проблем с клиента Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 8:01 pm

Явно няма да получа отговор, нито помощ от някого приятна игра на всички :)
Върнете се в началото Go down
DarkStorm
User
User



Брой мнения : 94
Reputation : 8
Join date : 18.08.2009

проблем с клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с клиента   проблем с клиента Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 8:16 pm

Пробвай да изтеглиш наново.Ако нестане пак ако искаш ми пиши на лично ще ти дам скайп да ти пратя моя клиент.
Върнете се в началото Go down
CRASH
User
User



Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 24.07.2011

проблем с клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с клиента   проблем с клиента Icon_minitimeВто Юли 26, 2011 11:34 am

Теглих наново не се получава никой не е имал такъв проблем до сега и немога да разбера защо така се получа като стартирам от лънчера зарежда малко после почват всички икони да прескачат (премигат) и се изключва лънчера изобщо не ми зарежда самата игра .. много странен проблем от много време играя МУ и не съм имал дори подобен. Тъкмо намерих хубав сървар и немога да го почна .. затова се надявах да получа малко съдействие.
Върнете се в началото Go down
Checker
Moderator
Moderator



Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 24.07.2011

проблем с клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с клиента   проблем с клиента Icon_minitimeВто Юли 26, 2011 12:32 pm

Хмм или е от компютъра ти или е защото се опитваш да влезеш с някои кликар scratch пробваи да старатираш лънчара като изключиш всички други излишни програми провери драйварите, спри антивирусната ... ако не стане мятаи компа през терасата silent
Върнете се в началото Go down
DarkStorm
User
User



Брой мнения : 94
Reputation : 8
Join date : 18.08.2009

проблем с клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с клиента   проблем с клиента Icon_minitimeВто Юли 26, 2011 1:39 pm

Напълно възможно е да се опитва да влиза с някаква помощна програма и от това да му идва проблема,но знам ли...Немисля че е от драйверите щом играе всякакви други МУ-та без проблем.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





проблем с клиента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с клиента   проблем с клиента Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
проблем с клиента
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Globus Mu Forum :: Globus Mu :: Проблеми-
Идете на: