Globus Mu Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Globus Mu Forum

Globus Mu Online Official Forum
 
Globus Mu Website  ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Относно Добавените Монстери

Go down 
+3
KoRaVoBK
g0p3to
StronG
7 posters
АвторСъобщение
StronG
User
User
StronG


Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Относно Добавените Монстери Empty
ПисанеЗаглавие: Относно Добавените Монстери   Относно Добавените Монстери Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:01 pm

Предлагам кръвта и защитата на добавените монстери да бъдат намалени до нивото на останалите монстери от спотовете на които се намират, който е на същото мнение да ме подкрепи... все пак вие ще играете в сървъра!
Върнете се в началото Go down
g0p3to
User
User
g0p3to


Брой мнения : 9
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011
Age : 32
Местожителство : Somewhere...

Относно Добавените Монстери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Добавените Монстери   Относно Добавените Монстери Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 2:00 pm

Аз не искам да се променят. :!:
Върнете се в началото Go down
StronG
User
User
StronG


Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 19.07.2011

Относно Добавените Монстери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Добавените Монстери   Относно Добавените Монстери Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 2:01 pm

И защо?
Нали ако останат така само силните ще вдигат на спотовете и тия с по малко ресове овяхват... т'ва нормално ли е?

Едит: може да се направят и отделни спотове със тях, но така смесени със слабите монстери не мисля ,че ще се хареса на играчите!
Върнете се в началото Go down
g0p3to
User
User
g0p3to


Брой мнения : 9
Reputation : 0
Join date : 18.07.2011
Age : 32
Местожителство : Somewhere...

Относно Добавените Монстери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Добавените Монстери   Относно Добавените Монстери Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 3:02 pm

StronG написа:
И защо?
Нали ако останат така само силните ще вдигат на спотовете и тия с по малко ресове овяхват... т'ва нормално ли е?

Едит: може да се направят и отделни спотове със тях, но така смесени със слабите монстери не мисля ,че ще се хареса на играчите!
Ами аз и в момента си дигам при тях. Трябва да се пазиш, тъкмо няма да може да се остава АФК. bounce
Върнете се в началото Go down
KoRaVoBK
User
User
KoRaVoBK


Брой мнения : 79
Reputation : 2
Join date : 15.08.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

Относно Добавените Монстери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Добавените Монстери   Относно Добавените Монстери Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 2:18 pm

Според мене са прекалено много сабраните дупки. B началните градове лоренциа, таркан според мене не трябва да има сабрани, a и в арена да се намалят до максимум 5 сабрани. Положението с Д3 е трагично д1,д2 лосттовлер3 няма ни 1 моб (ицарус не съм ходил). Double Blade за бк най-силното в магазина поне Skill да имаше... не знам защо сетовете се продават на +7 това лично на мене не ми харесва.
Бих могъл да направя за всеки град графа на идеално разположените дупки ако Нико иска и смята да променя нещо от към дупките де...
АА-та падат много лесно и други високи итеми като DP,GS и т.н. според мене високите сетове и оръжия трябва да падат трудно било то и нормалните.
Идея за затрyдняване на сървъра от към инвазията, каза че ще е оправи мога да му дам идея:
+1 5 реса за бк 7 за останалите
+2 10 реса бк 14 за останалите
+3 16-17 реса за бк 20 за останалите
+4 30 за бк 35 за останалите
+5 над 50 реса
Kакто в повечето сървъри който съм играл прекалено рано играчите се обличат и се губи интригата от към тази страна...
Понеже нямам време да пиша и в другата тема дето беше анкетата мога да ви дам предложение. Cтоне да то ще е разменната монета в сървъра, но правенето на дропа му да бъде минимален във всички градове би довело до затрудняване сабирането му и оскъпяването на всяко 1 стоне...
Oтносно наградата в BC нека си остане chaos и просто може да се направи 1 DS калсация, която да се занулява всяка седмица (понеделник - неделя) или месец и на 1-те трима да се дава даден брой стонета, НО да не се прекалява с броя де... и както казах дропа му да бъде сведен до минимум ;)
Toва е от мене за сега очаквайте повече като имам повече време.
п.С. Поздрави Борката ;)
Върнете се в началото Go down
Game
User
User
Game


Брой мнения : 20
Reputation : 5
Join date : 18.07.2011
Age : 34
Местожителство : Пазарджик

Относно Добавените Монстери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Добавените Монстери   Относно Добавените Монстери Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 2:57 pm

Като цяло съм съгласен с теб. Само по отношение на АА-тата не съм много съгласен, щото поне аз видях, че падат на най-силните в ЛТ7, които могат да се бият на 3-4 реса някъде... Не знам ако си видял да падат на някои по-слаби ?


Edit: Да питам само колко е процента на Soul-а с Luck и без, щото ми се струва, че е висок? Или на мен така ми се струва? (питам тук за да не правя нова тема)
Върнете се в началото Go down
Coolio
Owner
Owner



Брой мнения : 211
Reputation : 14
Join date : 11.08.2008
Age : 33

Относно Добавените Монстери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Добавените Монстери   Относно Добавените Монстери Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 3:03 pm

Добавени за чудовища в LostTower,LostTower3,LostTower5 както и в Dungeon,Dungeon 2 и са намалени чудовищата в Dungeon3
Върнете се в началото Go down
http://globusmu.all-up.com
indjow
User
User
indjow


Брой мнения : 2
Reputation : -2
Join date : 20.07.2011

Относно Добавените Монстери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Добавените Монстери   Относно Добавените Монстери Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 3:21 pm

Напълно съм съгласен с коравия.Даже може инвазиите да се направят по трудни на 70-80 реса да се бие +5 :)
Върнете се в началото Go down
DarkStorm
User
User



Брой мнения : 94
Reputation : 8
Join date : 18.08.2009

Относно Добавените Монстери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Добавените Монстери   Относно Добавените Монстери Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 3:32 pm

Може направо 150-200 като почнеме да си вадиме бонуси? 50 са си добре дори с крила МЛ ше се бият и на по-малко ресове.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Относно Добавените Монстери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Относно Добавените Монстери   Относно Добавените Монстери Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Относно Добавените Монстери
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Globus Mu Forum :: Globus Mu :: Предложения-
Идете на: